Last item for navigation
Staff List


LAST NAME FIRST NAME ROLE EMAIL ADDRESS
ALLEN JAMES DESIGNATED SUBSTITUTE [email protected]
ANTONIO HANNAH MUSIC TEACHER [email protected]
ARP DEBORAH SLPA [email protected]
BARE JANELLE PRESCHOOL TEACHER [email protected]
BEESON AMBER LAP TEACHER [email protected]
BIRCH ANNA SECRETARY/REGISTRAR [email protected]
BRAILO LOGAN 1ST GRADE TEACHER [email protected]
COLE  LAURA OCCUPATIONAL THERAPIST [email protected]
COTTAM JESSICA PRESCHOOL PARA [email protected]
COTTLE LORI KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
DUGGAN KAREN PRESCHOOL TEACHER [email protected]
ENRIQUEZ EMMA KINDERGARTEN TEACHER enriq[email protected]
FARRELL LILLIAN PRESCHOOL PARA [email protected]
FOSNICK  JULIE BUILDING/ELL PARA 
[email protected]
FREED RITA RESOURCE TEACHER [email protected]
GIBNEY KRISTIE SLP [email protected]
GILTNER  TODD ORCHESTRA TEACHER [email protected]
GUARDIPEE KATHRYN 2ND GRADE TEACHER [email protected]
HARBER SHELLIE FOOD SERVICE/RECESS PARA [email protected]
HEMMERLING SONJA PSYCHOLOGIST [email protected]
HILTLY BRADLEY SLP [email protected]
HOLDEMAN ELLIOT 3RD GRADE TEACHER [email protected]
HOLUB  JADEN COVID COORDINATOR [email protected]
JOHNSON III JOHN KDGN ACADEMY TEACHER [email protected]
JONES TAMMY PRESCHOOL PARA [email protected]
LANING JAMIE HEALTH ROOM ASSISTANT [email protected]
LANSANG  JERRY FOM [email protected]
LEON GARCIA PERLA NIGHT CUSTODIAN [email protected]
LINDBERG JAMIE 1ST GRADE TEACHER [email protected]
LLOYD-DENNIS NATALIE YOUNG SCHOLARS [email protected] 
LOPEZ RYAN 4TH GRADE TEACHER [email protected]
MCMASTERS STACY 1ST GRADE TEACHER [email protected]
MCNABB TRISTIN PE TEACHER [email protected]
MEYERS HOLLAND COVID COORDINATOR [email protected]
MORRISON KELLY PRESCHOOL PARA [email protected]
NORTHRUP CAROLYN KDGN ACADEMY PARA [email protected] 
PAIGE KATIE 4TH GRADE TEACHER [email protected]
PAUL JAMIE 6TH GRADE TEACHER [email protected]
PUGH COURTNEY LIBRARIAN [email protected]
RINK ROBERT BAND TEACHER [email protected]
ROHR TORI 3RD GRADE TEACHER [email protected]
ROLAND RHONDA OCCUPATIONAL THERAPIST [email protected]
SCHULTZ GARY RECESS/BUILDING PARA [email protected]
SCOTT ASHLEY PHYSICAL THERAPIST [email protected]
SHDO SARAH OCCUPATIONAL THERAPIST [email protected]
SHUMAKE SHERYL LAP PARA [email protected]
SILTALA PATRICIA SLP [email protected]
SLAUGHTER TRACI TLP [email protected]
SPARKS DESIREE 2ND GRADE TEACHER [email protected]
SPEARMAN COLLEEN 6TH GRADE TEACHER [email protected]
STANSBURY JONELLE 5TH GRADE TEACHER [email protected]
STONE JULIE NURSE [email protected]
STUCKEY LINDA HEALTH ROOM ASSISTANT [email protected]
STOCK JEN RECESS/BUILDING PARA [email protected]
SUSEE LESLIE LUNCH LADY/RECESS [email protected]
TUTTLE STACY 5TH GRADE TEACHER [email protected]
TYREE CARLA OFFICE MANAGER [email protected]
WALKER  STACI PRESCHOOL PARA [email protected]
WALKER-CARDWELL EMALEE PRESCHOOL PARA [email protected]
WALTON SUSAN PRINCIPAL [email protected]
WEBSTER TAYLOR PRESCHOOL TEACHER [email protected]
WILEY ROBIN COUNSELOR [email protected]
WILEY SHARI KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
ZIEMER JUSTINE 4TH GRADE TEACHER [email protected]